Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Akcie v obci

Nenašli sa žiadne akcie

Aktuality - všeobecné oznamy

Zápis detí do MŠ Vytlačiť
 

Riaditeľka Materskej školy v Ladomerskej Vieske oznamuje rodičom, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2019/2020 bude
prebiehať od 13. mája do 17. mája 2019. Do MŠ sa prednostne prijímajú deti 5 ročné deti s OŠD Deti mladšie ako 3 roky musia byť samostatné, musia mať osvojené hygienické návyky a seba obslužné práce a používať WC.
Výchovno — vzdelávacia činnosť je zameraná na prípravu detí na vstup do ZŠ, rešpektovanie individuálnych potrieb, rozvíjanie všetkých kompetencií.
Úsilie M5 smeruje k harmonickému spojeniu spoločenskej a rodinnej výchovy od útleho veku až po vstup do 1. ročníka.


 
 

Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2020Vytlačiť
 

NÁZOV PROJEKTU:

Rekonštrukcia miestnej komunikácie Horný Ladomer
PREDMET PROJEKTU:

Predmetom projektu je rekonštrukcia miestnej komunikácie v časti Horný Ladomer, čím sa zabezpečí: zlepšenie zjazdnosti a únosnosti intravilánovej miestnej komunikácie, z dôvodu sprístupnenia stolárskych dielní v predmetnej lokalite, zníženie rizika pôdnej erózie, napojenie na štátnu cestnú sieť a zlepšenie životného štandardu obyvateľov a tiež životného prostredia v danej lokalite, znížením prašnosti a hlučnosti spôsobovanej premávkou po danej komunikácií.


 
 

Informácia pre chovateľov ošípanýchVytlačiť
 


 
 

Nasvietenie kostola.Vytlačiť
 

Dominantou obce Ladomerská Vieska je Farský kostol Krista Kráľa. Ak sem zájdete aj v noci, určite ho neprehliadnete. Je už totiž niekoľko týždňov nádherne nasvietený.

Viac na Osvetlenie kostola - reportáž


 
 

Zmena cestovného poriadku autobusovVytlačiť
 

SAD Zvolen – Pobočka Ladomerská Vieska, oznamuje občanom zmenu príchodov a odchodov autobusov v obci s platnosťou od 11.12.2016.

 


 
 

Cvičenie pre dámyVytlačiť
 

Milé dámy akéhokoľvek veku!
Pozývame Vás na cvičenie do kultúrneho domu v Ladomerskej Vieske každý štvrtok o 17.30 hod. Prineste si karimatku, vodu, uterák a chuť cvičiť.
Tešíme sa na Vás!
Začíname cvičiť 10.11.2016 o 17.30 hod.


 
 

POTREBUJETE PRÁVNU POMOC A NEMÔŽETE SI JU DOVOLIŤ???Vytlačiť
 

Kontaktujte nás!

CENTRUM PRÁVNEJ POMOCI, Kancelária Žiar nad Hronom
je tu pre Vás na adrese: Ulica SNP 124, 965 01 Žiar nad Hronom
(v budove Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny na 1. poschodí).
Kontaktovať nás môžete aj na tel. č. 045/242 00 21 alebo 0905 725 040 alebo e-mailom na adrese info.zh@centrumpravnejpomoci.sk.
Konzultácie poskytujeme vždy v pondelok od 8:00 do 15:00 hod. a v stredu od 8:00 do 16:00 hod. Na konzultácie je potrebné vopred sa objednať, aby sme si práve pre Vás vyhradili potrebný čas. Konzultácia je zo zákona spoplatnená sumou vo výške 4,50 €.


 
 

Hlásenie obecného rozhlasu

Hlásenie obecného rozhlasu
webygroup
ÚvodÚvodná stránka